HLAVNÝ PARTNER

Kozmetika Dr. Belter

Táto profesionálna nemecká kozmetika pracuje s jednoduchým predpokladom – dodať pleti prírodné látky, ktoré sú jej identické a dokáže ich teda lepšie prijať. Produkty Dr. Belter sú postavené na princípe GreenTec a skladajú sa z 95 – 100 % prírodných látok. Veľký dôraz kladie aj na využitie najmodernejších patentových zložiek. V 11 produktových líniach nájde každá kozmetička to pravé pre svoju prácu v salóne a aj pre svoje zákazníčky na domácu starostlivosť. http://www.belter.sk

SHIR Beauty & Science

SHIR Beauty & Science: Inšpirovaný prírodou a využívaný vedou. Svet krásy sa obohatil o spojenie technológie s prírodou.

SHIR Beauty & Science vyvíja prelomový rad starostlivosti o pleť, ktorá využíva vedu a najsilnejšie prírodné zložky, vie pokožke poskytnúť zdravší a fenomenálnejší vzhľad.

Obsiahnutý kanabidiol (CBD) spolu s ostatnými zložkami je pre našu pleť ako infúzia, ktorej účinok je rýchlo viditeľný a dlhotrvajúci.

SHIR Beauty & Science vám prináša Innocan PharmaTM Izrael, spoločnosť, ktorá sa zaoberá výskumom a vývojom liečiv,

ktoré kombinujú kanabinoidy s ďalšími zložkami, za účelom riešenia celého radu medicínskych a kozmetických problémov.

https://www.shirbeauty.sk/

HL Skincare

Izraelská značka HL je prvé dieťa medzinárodnej spoločnosti Pharma Cosmetics. Už viac ako 40 rokov sa HL úspešne zaraďuje medzi najlepšie svetové značky profesionálnej kozmetiky. Spoločnosť sa zaoberá výrobou a predajom profesionálnych kozmetických prípravkov pre široké spektrum postupov ošetrenia pokožky tváre aj tela, ale hlavne riešenie všetkých typov pleťových problémov. https://hl-labs.cz/

Exuviance

Exuviance® Professional je lekárska profesionálna kozmetická starostlivosť pre salóny krásy a domáce použitie.

Exuviance® je kombináciou látok navrhnuté tak, aby bolo docielené viditeľnej premeny pokožky najmodernejšími technológiami, ktoré sú dnes v dermatológii dostupné. Prípravky obsahujú vysoko vyvinuté zmesi AHA / PHA (alfa-gydroxykyselín / polyhydroxykyselin), peptidy, rastlinné látky, retinol, vitamín C či antioxidanty. Tieto látky riešia všetky známky starnutia pokožky.

Exuviance® je klinicky overená a účinná starostlivosť o pokožku. Znižuje vzhľad jemných línií a vrások, zvyšuje pevnosť, vyhladzuje štruktúru, zjednocuje odtieň s cieľom mladšieho vzhľadu pleti. https://www.tarsio.sk/exuviance-katskup4.php

Heliocare

Heliocare ® Kompletná rada produktov k perorálnemu podaniu aj kožnej aplikácie pre dosiahnutie maximálnej ochrany pred slnečným žiarením (UVB, UVA, HEVis a IR-A).

Heliocare ® je vysokoúčinná slnečná dermokozmetika obsahujúca technológiu Fernblock ®, ktorá poskytuje ochranu pleti pred škodlivými účinkami UV žiarenia a to, ako pri kožnom, tak aj vnútornom (perorálnom)podaní.
Klinické štúdia preukázali mimoriadne účinky Fernblocku ® obsahujúceho silnú kombináciu prírodných antioxidantov, vrátane kyselín ferulovej, kávovej a chlorogénovej, ktoré pomáhajú eliminovať vplyv škodlivých voľných radikálov na pokožke, brániť vzniku hyperpigmentácie a riešiť poškodenie DNA.
Fernblock ® spomaľuje tvorbu voľných radikálov spôsobených UV žiarením. Chráni Langerhanové bunky a zachováva ich funkčnosť. Chráni a obnovuje poškodenie bunkovej a mitochondriálnej DNA pôsobenia spôsobené UVA/UVB žiarením. Chráni pleť proti predčasnému starnutiu spôsobeným slnečným žiarením. Podporuje dĺžku životného cyklu fibroplastov a ochraňuje ich štruktúru a organizáciu. https://www.tarsio.sk/heliocare-katskup2.php

Endocare

Endocare je založená na exkluzívnej patentovanej technológii derivovanej z výlučkov slimáka Cryptomphalus aspersa, ktorá pôsobí na hĺbkovú kožnú regeneráciu. Stimuluje produkciu kolagénu, elastínu a kyseliny hyalurónovej. Moderný anti-aging dermálnej regenerácie pre silnú indukciu kolagénu. https://www.tarsio.sk/endocare-katskup6.php

Zaujmite tých správnych ľudí!

Ak sa vaša firma špecializuje na kozmetický priemysel, využite možnosť osloviť svoju cieľovú skupinu na vzdelávacej kozmetickej konferencii Derma Forum.  Predveďte svoje produkty a pomôžte svojmu biznisu zviditeľniť sa na trhu.

Viac informácií a podmienky vystavovania Vám na vyžiadanie radi pošleme mailom.