Derma Forum – konferencia pre tých, ktorí chcú vedieť viac!

Kozmetická konferencia Derma Forum je projekt zameraný predovšetkým na vzdelávanie kozmetických profesionálov, ale je tu aj pre všetkých kozmetických fanúšikov, ktorí sa radi informujú o novinkách v starostlivosti o svoju krásu. Ponúkne objektívne a zaujímavé informácie z oblasti kozmetiky a ďalších súvisiacich sfér. Myšlienka akcie vznikla na základe potreby rozšíriť povedomie ľudí o kozmetike a pridať statusu kozmetičky vážnosť, ktorú si zaslúži.

Celoživotné vzdelávanie je pre rozvoj človeka veľmi dôležité, a iné to nie je ani v kozmetickom obore. O to je to dôležitejšie, ak nás kozmetika dokonca živí.  Vedieť si vybrať z množstva informácii, ktorými sme dennodenne zahrnutí, nie je vôbec ľahké. Značky sa predbiehajú v tvrdeniach o výnimočnosti produktov, každý sa zdá jedinečný a bežní ľudia sú z toho zmätení alebo začnú tieto informácie ignorovať.

Okrem pútavých prednášok na tieto a mnohé iné témy bude na spestrenie na návštevníkov čakať aj predajná výstava vo vystavovateľskej sekcii, kde bude možnosť zoznámiť sa kozmetickými značkami a produktami.